Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru

Українці на Хімік.ру


DDT

Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!

... Землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнеє посланіє...

Щойно продивлявся тему: "Хто з Є-бурга, озвіться!"

Хочу створити щось подібне.

Закони етикету цієї теми:

:aq: КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РОЗПАЛЮВАТИ МІЖНАРОДНУ, МІЖНАЦІОНАЛЬНУ, МОВНУ, РАСОВУ ВОРОЖНЕЧУ тощо :aq: . Багато вже цікавих тем були загублені завдяки "несвідомим елементам".

Бути ввічливими один до одного.

Офіційна мова сайту - російська. Я волів би бачити в цій темі українську. Тож варто знайти компроміс: хай кожен пише тією мовою, якою він володіє найліпше. Для тих російських колег, які з цікавості завітають сюди, ми можемо перекласти малозрозумілі моменти.

Хай живе взаєморозуміння та взаємоповага!

:ar: ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Ссылка на комментарий

Вітаю першого, хто наважився написати!

 

На форумі (в одній із тем) хтось скаржився, мовляв, "українці не знають російської, їх коментарі неможливо розібрати" і т.д.

Чи є це, на Вашу думку, проблемою? чи варто створити спеціальну тему в розділі "Допомога" для україномовної частини сайту?

Ссылка на комментарий

DDT

90% из того, что здесь написано - понятно.

Непонятными могут быть какие-то технические (специальные) моменты.

Кто-то даже предлагал, чтобы люди, которые плохо могут общаться/писать по-русски писали бы по-украински, а знающие украинский и русский - переводили.

Так бы смысл не терялся и грамотно выходило, но вот будут ли переводить - вопрос.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!! - это что-то вроде - Заранее благодарю? (понравилась фраза)

 

З.Ы.: Украинского вообще не знаю )))

Ссылка на комментарий

Хоч я і не з України, але все рівно вирішив написати. DDT, як я зрозумів ви з Одеси (якщо помилився - прошу пробачити). Самому там не довелося побувати, а ось друг папи був у вас (чи то по відрядженню, чи то по якійсь іншій причині - не знаю) - красиве місто. А головне - народ у вас з гумором.

P.s. Вибачаюся якщо переведення неточне десь

Ссылка на комментарий
DDT

90% из того, что здесь написано - понятно.

Непонятными могут быть какие-то технические (специальные) моменты.

Кто-то даже предлагал, чтобы люди, которые плохо могут общаться/писать по-русски писали бы по-украински, а знающие украинский и русский - переводили.

Так бы смысл не терялся и грамотно выходило, но вот будут ли переводить - вопрос.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!! - это что-то вроде - Заранее благодарю? (понравилась фраза)

 

З.Ы.: Украинского вообще не знаю )))

Ласкаво просимо = добро пожаловать

А если Вы понимаете не меньше 90% написанного - значит, украинский вы знаете (во всяком случае, лучше, чем многие мои сограждане, в том числе и некоторые форумчане).

Я не часто бываю в Сети (смотрел - за сегодня 45 сообщений из 55, а ведь залогинился больше месяца назад), поэтому "весь груз ответственности" за переводы ляжет на завсегдатаев Vova, Вася Химикат и других.

Но, чтобы узнать, действительно ли нужен специальный переводчик или даже специальная тема, следует выяснить, с кем мы работаем.

Я полностью разделяю мнение одного из форумчан, который сазал: "Я думаю, что у тех, кто так безграмотно пишет, проблемы именно с украинским языком. Русский у нас понимают и могут свободно общаться примерно 85-90% населения. А вот со знанием украинского у многих жителей Юга и Востока Украины, в самом деле, есть некоторые проблемы.

 

Хоч я і не з України, але все рівно вирішив написати. DDT, як я зрозумів ви з Одеси (якщо помилився - прошу пробачити). Самому там не довелося побувати, а ось друг папи був у вас (чи то по відрядженню, чи то по якійсь іншій причині - не знаю) - красиве місто. А головне - народ у вас з гумором.

P.s. Вибачаюся якщо переведення неточне десь

У Вас чудова українська.

Завітайте до Одеси, це дуже красиве місто. У нас приємні, ввічливі та інтелігентні люди, чудові краєвиди, тепле синє море, лагідне та яскраве сонечко, найгарніші у світі дівчата. І - між нами - наш хімічний факультет найкращий у світі.

Ласкаво просимо до нашого міста.

З.І. А Ви з якого міста?

Ссылка на комментарий
У Вас чудова українська.

Завітайте до Одеси, це дуже красиве місто. У нас приємні, ввічливі та інтелігентні люди, чудові краєвиди, тепле синє море, лагідне та яскраве сонечко, найгарніші у світі дівчата. І - між нами - наш хімічний факультет найкращий у світі.

Ласкаво просимо до нашого міста.

З.І. А Ви з якого міста?

Я из Нерехты (Костромская область)

Ссылка на комментарий

DDT, Ось сиджу і фраза ваша в голові крутиться. Адже ось як сказав, так і потягнуло відразу до вас. Вам би в рекламному бізнесі працювати - талант пропадає :)

З цитатою чомусь не вийшло відправити - форум пише що моє повідомлення є дублікатом

Ссылка на комментарий

Вибачте! Не міг писати.

Причина вельми поважна - півфінал Кубку України

Шахтар (Донецьк) 2 : 0 Динамо (Київ)

Срна 24'

Фернандінбо 90'+3

 

Футбол - то є гра мільйонів. А от цікаво, чи грає хтось із хіміків-форумчан у футбол?

Що до мене - я воротник збірної нашого хімфаку.

 

P.S. Чи знає хто, як завершився матч Дніпро-Металург(Д)?

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...