Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru

Українці на Хімік.ру


DDT

Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!
З свинячим грипом покінченого? :) Оскільки перестали страшилки розповідати про "масовий мор" в ЗМІ.

Епідемія політичного грипу, на щастя, пройшла. Лиш лякають "другою хвилею".

"Хвиля за хвилею, відкат за відкатом"

Річ не в тім, що грип гуляє країною; справа в тому, що в січні - вибори, і кожному з хлопчиків і дівчаток на телевізорі треба негайно показати, як вони люблять український народ. "Аще кто говорит, яко люблю Бога, а брата своего ненавидит, ложь есть..."

 

А в Одесі діти знов не вчаться. Школи зачинили через погодні умови та грип (не свинячий, а людський)

 

Що ж до страшилок на кшталт "Росія почне війну з Україною"...

Ви можете собі уявити нормальну людину в Росії, яка пішла б на війну з Україною? Заради чого? Хіба Україна може загрожувати Росії? Хіба варто віддавати своє життя заради того, щоб дяді з Кремля отримали ще один мільярд?

Читайте Шевченкове "І мертвим, і живим, і ненародженим...", "Сон"("У всякого своя доля..."), а з приводу грузинської війни - "Кавказ"

Миколаїв - дуже гарне місто. Шкодую, що бував у вас лиш одного разу, та мені дуже сподобався ваш зоопарк. А от на верф не пускали - дякую за фотографії.

У мене багато знайомих з Миколаєва. Це природно - адже наші міста є сусідами. Чекаємо на Вас у гості.

Ссылка на комментарий

Шановний, DDT, на рахунок Шевченкових "І мертвим, і живим, і ненародженим...", "Сон"("У всякого своя доля..."), "Кавказ" так я знаю їх на пам'ять. А кожен українець читав їх, оскільки ці вірші та поеми входять до шкільної програми, якщо ви не знаєте...А на рахунок війн, то вони зараз трохи не такі, як в ХХ столітті - великих людських ресурсів, по суті, не потрібно. По-перше, це інформаційні війни,по-друге-продовольчі, по-третє вам не здається дивним, що на теренах повноправної незалежної держави знаходиться чужоземний флот (це так, інформація для роздумів).

Ссылка на комментарий
Бо у пресі проскакують заяви, нібито Росія планує війну проти України. Чи можна сприймати це серйозно? Цікаво, як до таких заяв ставляться форумчани...

 

це не можна сприймати серйозно. третина, а може й половина керівного складу російської арміїї - вихідці з України. А головнокомандувач - з м.Стрий, Львівської області. про яку війну може бути мова? хто буде бомбити свої рідну землю, де і зараз проживають їх рідні та близкі? це чістой води популізм (здається так воно правильно називається.) :) ніякої війни не буде

Ссылка на комментарий
Шановний, DDT, на рахунок Шевченкових "І мертвим, і живим, і ненародженим...", "Сон"("У всякого своя доля..."), "Кавказ" так я знаю їх на пам'ять. А кожен українець читав їх, оскільки ці вірші та поеми входять до шкільної програми, якщо ви не знаєте...А на рахунок війн, то вони зараз трохи не такі, як в ХХ столітті - великих людських ресурсів, по суті, не потрібно. По-перше, це інформаційні війни,по-друге-продовольчі, по-третє вам не здається дивним, що на теренах повноправної незалежної держави знаходиться чужоземний флот (це так, інформація для роздумів).

Шановна Відьмочко, свій коментар я писав у першу чергу для мешканців Росії, які, я впевнений, не вивчають творчості Шевченка у школі. Я не мав жодного сумніву в тім, що Ви знаєте Кобзареві вірші напам'ять.

З приводу війн - все залежить від особистого культурного рівня кожної людини. Кожен має право вірити/не вірити у те, чого навчають у школі, показують по телебаченню тощо.

Багато хто з росіян сліпо вірить російським новинам, російській шкільній освіті, російській пресі. Не думаючи про те, що і випуски новин, і шкільна програма, і газети служать інтересам РОСІЇ. А, отже, кожен російський патріот має вірити в те, що вигідно Росії. Наприклад, у те, що українські митники крадуть російський газ, що Ющенко - американський агент, що Мазепа - зрадник, що чорне - біле, а біле - чорне, якщо така ситуація вигідна Росії. З цього приводу, варто прочитати "1984" Дж. Орвелла.

Все. Годі. Деякі питання історії, культури, економіки є занадто політизованими. А політики в цій темі не потрібна. Якщо у Вас або інших дописувачів захоче обговорити питання української історії, прошу користуватися особистою поштовою скринькою.

 

 

З приводу свинячого грипу - не така страшна свиня, як про неї пишуть. Щойно одужав після цієї зарази, при цьому не звертався до лікарів і аж нітрохи через те не шкодую.

Ссылка на комментарий

ю тощо.

Багато хто з росіян сліпо вірить російським новинам, російській шкільній освіті, російській пресі. Не думаючи про те, що і випуски новин, і шкільна програма, і газети служать інтересам РОСІЇ.

 

А вот это зря... И ПРОПАГАНДА ОТНОСИТЕЛЬНО Хрядущей войны между Россией и Украиной - вопиющий абсурд. И дело кстати не в этническом составе РА. Паранойя, по крайней мере, налицо.

Ссылка на комментарий
А докази є? Бажано візуальні ;)

 

Вітання зі Львова!

На хімфаці універу ім. І. Франка - дівчата (і не тільки) чудові! "Політех", "Лісотех", "Ветеринарний" і "Мед" - нічим не гірші!

Візуальні докази? Заходьте на "Однокласники" на відповідні сторінки.

Ссылка на комментарий
... Землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнеє посланіє...

Щойно продивлявся тему: "Хто з Є-бурга, озвіться!"

Хочу створити щось подібне.

Закони етикету цієї теми:

:aq: КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РОЗПАЛЮВАТИ МІЖНАРОДНУ, МІЖНАЦІОНАЛЬНУ, МОВНУ, РАСОВУ ВОРОЖНЕЧУ тощо :aq: . Багато вже цікавих тем були загублені завдяки "несвідомим елементам".

Бути ввічливими один до одного.

Офіційна мова сайту - російська. Я волів би бачити в цій темі українську. Тож варто знайти компроміс: хай кожен пише тією мовою, якою він володіє найліпше. Для тих російських колег, які з цікавості завітають сюди, ми можемо перекласти малозрозумілі моменти.

Хай живе взаєморозуміння та взаємоповага!

:ar: ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Хотя я прилично владею украинским языком, и даже могу произнести правильно "паляныця", не все нужные буквы есть в моей власти...

Ссылка на комментарий

Люди, Россия и Украина два самых близких государства, как в плане границ, так и в моральном . Раньше , насколько я знаю ,химические термины и в обеих странах были очень похожи, сейчас же, глядя на украинскую номенклатуру, понимаешь, что наука таки поддаается политикам, равно как и школьное образование, но мне кажется все будет остваться так как есть и новые названия и термины никто употреблять не будет, и все будет отличаться только парой суфиксов и бувковами "ы" и "и" в словах.

так что переживать что украинец не поймет русского и наоборот думаю не стоит)))))

Ссылка на комментарий
Люди, Россия и Украина два самых близких государства, как в плане границ, так и в моральном . Раньше , насколько я знаю ,химические термины и в обеих странах были очень похожи, сейчас же, глядя на украинскую номенклатуру, понимаешь, что наука таки поддаается политикам, равно как и школьное образование, но мне кажется все будет остваться так как есть и новые названия и термины никто употреблять не будет, и все будет отличаться только парой суфиксов и бувковами "ы" и "и" в словах.

так что переживать что украинец не поймет русского и наоборот думаю не стоит)))))

В Росiї теж намагаються ввести "нову номенклатуру" так що в цьому планi Україна не унiкальна.

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...