Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru

Українці на Хімік.ру


DDT

Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!

Мої вітання землякам!!!

Можливо допоможите. Мені в презентації потрібно показати деякі реакції, а в хімії я слабенький, тому звертаюсь до тих хто в цій справі АС)))

Отже, лимонна кислота потрапляє наприклад в розчин и там вона дисоціює втрачає всі молекули "Н" о залишається RCOO. Як це показати як воно відбувається в рідині я не маю ніякої уяви(((

Краще буде якщо мені приватно будуть допомагати. Ася 306153101 nick0077@list.ru - є агент!!!

Ссылка на комментарий
  • 1 месяц спустя...

Доброго дня, шановні форумчани, дуже жаль, що цю тему всі забули. Як на мене, то вона є дуже важливою та потрібною на такому, можна сказати, міжнаціональному форумі. Я дуже вдячна людині, яка насмілилася написати тему рідною українською мовою на, по суті, російськомовному форумі. Хотіла б, щоб у цю тему більше писали українці, а також ті, кому просто цікава українська мова та спілкування з українцями...

Ссылка на комментарий

Всі теми колись вмирають якщо їх не підтримувати...

(Банальне питання, але все-таки...)

З свинячим грипом покінченого? :) Оскільки перестали страшилки розповідати про "масовий мор" в ЗМІ.

Ссылка на комментарий

Як на мене, то епідемії свинячогго грипу взагалі, як такої. не було, просто посиділи три тижні дома, трохи полякали нас ЗМІ, наше суспільство підняло паніку, політики, як завжди, зробили піар, а студенти та учні просто відпочили від навчання, звісно треба зараз наздоганяти програму, але нам паритись не привикати...

Ссылка на комментарий
Як на мене, то епідемії свинячогго грипу взагалі, як такої. не було, просто посиділи три тижні дома, трохи полякали нас ЗМІ, наше суспільство підняло паніку, політики, як завжди, зробили піар, а студенти та учні просто відпочили від навчання, звісно треба зараз наздоганяти програму, але нам паритись не привикати...

А ми погуляли всього два дні... :unsure:

Ссылка на комментарий

Доброго дня, шановний Sanyok112, я, прочитавши, ваше повідомлення, не могла зрозуміти, як це всі були дома 3 тижні, а ви 2 дні, але потім прочитала, що ви не з України, а з Росії. І зараз мені цікаво, що мотивує вас писати в, наскільки я зрозуміла, єдину українськомовну тему, на російськомовному форумі, а ще - ви пишете практично без помилок, це ви так добре знаєте українську мову, чи маєте такий хороший "перекладач". А взагалі, до чого я веду, мені цікаво, як до України, її культури та суверенітеру відноситься середньостатистичний громадянин Росії. Бо у пресі проскакують заяви, нібито Росія планує війну проти України. Чи можна сприймати це серйозно? Цікаво, як до таких заяв ставляться форумчани...

Ссылка на комментарий
Доброго дня, шановний Sanyok112, я, прочитавши, ваше повідомлення, не могла зрозуміти, як це всі були дома 3 тижні, а ви 2 дні, але потім прочитала, що ви не з України, а з Росії. І зараз мені цікаво, що мотивує вас писати в, наскільки я зрозуміла, єдину українськомовну тему, на російськомовному форумі, а ще - ви пишете практично без помилок, це ви так добре знаєте українську мову, чи маєте такий хороший "перекладач". А взагалі, до чого я веду, мені цікаво, як до України, її культури та суверенітеру відноситься середньостатистичний громадянин Росії. Бо у пресі проскакують заяви, нібито Росія планує війну проти України. Чи можна сприймати це серйозно? Цікаво, як до таких заяв ставляться форумчани...

Питання поставило мене в безвихідь - Що мотивує? Може Україна мені подобається? :) Навіть не знаю... На рахунок мови - так, небагато знаю, але частіше вважаю за краще пользоватся перекладачем - хіба мало - сам переведу не так...

Я упевнений, що практично весь російський народ до України і її жителів має хороше відношення. Ми ж з Вами ( з Україною брати) - слов'яни, загальне коріння мало. До речі, до російським відношення в Україні теж чудове (знайомі цього літа до Криму їздили), говорили - прийняли добре :) Сам у вас не був на жаль...

 

Ну на рахунок війни - це заломлено дуже, преса, знаєте, любить в цьому роді складати.

Ссылка на комментарий
Ласкаво просимо = добро пожаловать

А если Вы понимаете не меньше 90% написанного - значит, украинский вы знаете (во всяком случае, лучше, чем многие мои сограждане, в том числе и некоторые форумчане).

Я не часто бываю в Сети (смотрел - за сегодня 45 сообщений из 55, а ведь залогинился больше месяца назад), поэтому "весь груз ответственности" за переводы ляжет на завсегдатаев Vova, Вася Химикат и других.

Но, чтобы узнать, действительно ли нужен специальный переводчик или даже специальная тема, следует выяснить, с кем мы работаем.

Я полностью разделяю мнение одного из форумчан, который сазал: "Я думаю, что у тех, кто так безграмотно пишет, проблемы именно с украинским языком. Русский у нас понимают и могут свободно общаться примерно 85-90% населения. А вот со знанием украинского у многих жителей Юга и Востока Украины, в самом деле, есть некоторые проблемы.

 

 

У Вас чудова українська.

Завітайте до Одеси, це дуже красиве місто. У нас приємні, ввічливі та інтелігентні люди, чудові краєвиди, тепле синє море, лагідне та яскраве сонечко, найгарніші у світі дівчата. І - між нами - наш хімічний факультет найкращий у світі.

Ласкаво просимо до нашого міста.

З.І. А Ви з якого міста?

Я народився у Миколаїві,та жив у цьому місті значний час,і можу сказати що значна кількість мешканців міста краще спілкується російською ніж нашою рідною мовою!

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...