Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru

Українці на Хімік.ру


DDT

Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!
Вибачте! Не міг писати.

Причина вельми поважна - півфінал Кубку України

Шахтар (Донецьк) 2 : 0 Динамо (Київ)

Срна 24'

Фернандінбо 90'+3

 

Футбол - то є гра мільйонів. А от цікаво, чи грає хтось із хіміків-форумчан у футбол?

Що до мене - я воротник збірної нашого хімфаку.

 

P.S. Чи знає хто, як завершився матч Дніпро-Металург(Д)?

 

Я з Донецької областi,в нас вболiвають за Шахтар.Хоч я i не вболiвальник,але вважаю що Шахтар i Динамо достойнi супротивники.

Ссылка на комментарий

Тут так тихо і страшно на самоті...

Невже за цілу добу ніхто навіть у двері не постукав?

 

 

Це - важливо.

Україною розгулює вірус (?) нетипової пневмонії. Я усвідомлюю те, що наш форум - хімічний... та все ж таки, чи не знає хтось, як захиститися (окрім банального миття рук тощо, або

 

Очень вырос в целом мире

Гриппа вирус - три, четыре,

Ширится, растет заболевание!

Если хилый - сразу в гроб,

Сохранить здоровье чтоб,

Принимайте, люди, об

Тирания!

 

І як там на Західній Україні? Інтернет (www.ukr.net) пише, що на Поділлі ситуація патова, ніби пів-області лежать по лікарнях, а інша половина вишукує маски та ліки. Невже все так погано?

Ссылка на комментарий
Україною розгулює вірус (?) нетипової пневмонії. Я усвідомлюю те, що наш форум - хімічний... та все ж таки, чи не знає хтось, як захиститися (окрім банального миття рук тощо, або

Це казка для витрушування грошей й підвищення попиту на дорогі ліки.

Ссылка на комментарий
Поділля - це взагалі-то 3 області

Я мав на увазі Тернопілля

 

Це казка для витрушування грошей й підвищення попиту на дорогі ліки.

Я так і думав... тому й питаюся. "Не читайте до завтрака советских газет".

Ссылка на комментарий

Де всі? Агов!!! Чи є хтось?

 

Щодо "пневмонії"

хтось сказав що то є грип H1N1 - свинячий. Себто, дійшло і до нас. Чи справді він такий страшний - дізнаємось узимку, бо епідемії грипу неспинні, перехворіють усі. На іншому ресурсі написали, що українцям закрили виїзд до Білорусі. До ЄС нас і так не пустять, тож будемо рохкати на самоті. :af:

Ссылка на комментарий
Де всі? Агов!!! Чи є хтось?

 

Щодо "пневмонії"

хтось сказав що то є грип H1N1 - свинячий. Себто, дійшло і до нас. Чи справді він такий страшний - дізнаємось узимку, бо епідемії грипу неспинні, перехворіють усі. На іншому ресурсі написали, що українцям закрили виїзд до Білорусі. До ЄС нас і так не пустять, тож будемо рохкати на самоті. :af:

Ми тут! Відносно пневмонії це щось у нас в Росії було. Жінка якась захворіла і померла - поставили діагноз пневмонія. Хоча писали що швидше за все свинячий грип. До речі, сьогодні від нього вакцинували у нас в школі

Ссылка на комментарий
Ми тут! Відносно пневмонії це щось у нас в Росії було. Жінка якась захворіла і померла - поставили діагноз пневмонія. Хоча писали що швидше за все свинячий грип. До речі, сьогодні від нього вакцинували у нас в школі

Будь-який людський грип має свиняче походження.

У нас на роботі тільки про це "епідемію" і розмов.

Ссылка на комментарий

Не знаю, як там щодо свинячого грипу, але ось на Поділлі масово закривають школи, і навіть зареєстровано випадки смертей, кажуть. що від пневмонії. але хто там їх знає......... Неочікувано, але епідемія докотилась і до мого міста, так що сидіти після канікул ще тижня три дома.

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...