Перейти к публикации
Форум химиков на XuMuK.ru
DDT

Українці на Хімік.ру

Рекомендованные сообщения

Вибачте! Не міг писати.

Причина вельми поважна - півфінал Кубку України

Шахтар (Донецьк) 2 : 0 Динамо (Київ)

Срна 24'

Фернандінбо 90'+3

Футбол - то є гра мільйонів. А от цікаво, чи грає хтось із хіміків-форумчан у футбол?

Що до мене - я воротник збірної нашого хімфаку.

P.S. Чи знає хто, як завершився матч Дніпро-Металург(Д)?

Я з Донецької областi,в нас вболiвають за Шахтар.Хоч я i не вболiвальник,але вважаю що Шахтар i Динамо достойнi супротивники.

Поделиться сообщением

Тут так тихо і страшно на самоті...

Невже за цілу добу ніхто навіть у двері не постукав?

Це - важливо.

Україною розгулює вірус (?) нетипової пневмонії. Я усвідомлюю те, що наш форум - хімічний... та все ж таки, чи не знає хтось, як захиститися (окрім банального миття рук тощо, або

Очень вырос в целом мире

Гриппа вирус - три, четыре,

Ширится, растет заболевание!

Если хилый - сразу в гроб,

Сохранить здоровье чтоб,

Принимайте, люди, об

Тирания!

І як там на Західній Україні? Інтернет (www.ukr.net) пише, що на Поділлі ситуація патова, ніби пів-області лежать по лікарнях, а інша половина вишукує маски та ліки. Невже все так погано?

Поделиться сообщением

По-перше, Поділля - це взагалі-то 3 області, а по-друге явних ознак грипу я не бачу, хоча, можливо, до мого міста епідемія ще не добралася.

Поделиться сообщением

Україною розгулює вірус (?) нетипової пневмонії. Я усвідомлюю те, що наш форум - хімічний... та все ж таки, чи не знає хтось, як захиститися (окрім банального миття рук тощо, або

Це казка для витрушування грошей й підвищення попиту на дорогі ліки.

Поделиться сообщением

Поділля - це взагалі-то 3 області

Я мав на увазі Тернопілля

Це казка для витрушування грошей й підвищення попиту на дорогі ліки.

Я так і думав... тому й питаюся. "Не читайте до завтрака советских газет".

Поделиться сообщением

Де всі? Агов!!! Чи є хтось?

Щодо "пневмонії"

хтось сказав що то є грип H1N1 - свинячий. Себто, дійшло і до нас. Чи справді він такий страшний - дізнаємось узимку, бо епідемії грипу неспинні, перехворіють усі. На іншому ресурсі написали, що українцям закрили виїзд до Білорусі. До ЄС нас і так не пустять, тож будемо рохкати на самоті. :af:

Поделиться сообщением

Де всі? Агов!!! Чи є хтось?

Щодо "пневмонії"

хтось сказав що то є грип H1N1 - свинячий. Себто, дійшло і до нас. Чи справді він такий страшний - дізнаємось узимку, бо епідемії грипу неспинні, перехворіють усі. На іншому ресурсі написали, що українцям закрили виїзд до Білорусі. До ЄС нас і так не пустять, тож будемо рохкати на самоті. :af:

Ми тут! Відносно пневмонії це щось у нас в Росії було. Жінка якась захворіла і померла - поставили діагноз пневмонія. Хоча писали що швидше за все свинячий грип. До речі, сьогодні від нього вакцинували у нас в школі

Поделиться сообщением

Ми тут! Відносно пневмонії це щось у нас в Росії було. Жінка якась захворіла і померла - поставили діагноз пневмонія. Хоча писали що швидше за все свинячий грип. До речі, сьогодні від нього вакцинували у нас в школі

Будь-який людський грип має свиняче походження.

У нас на роботі тільки про це "епідемію" і розмов.

Поделиться сообщением

Не знаю, як там щодо свинячого грипу, але ось на Поділлі масово закривають школи, і навіть зареєстровано випадки смертей, кажуть. що від пневмонії. але хто там їх знає......... Неочікувано, але епідемія докотилась і до мого міста, так що сидіти після канікул ще тижня три дома.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...