Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru
β

KHУ ім.Шевченка


I Love MetaL

Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!

Я недавно стал призером ІV етапа Всеукр олимпиады+1 место на олимпиаде универа Шевченко, что автоматически делает меня студентом:-)Поетому я хотел бы узнать про универ то,чего нет на официальном сайте,и , возможно,узнать своих будущих одногрупников.А якщо ви розмовляєте українською, то я буду радий відповісти нею ж!

Ссылка на комментарий

1) Якщо ви йдете туди за знаннями - там вам буде важко.

2) Пам'ятайте, що ваша мета стати хіміком. Якщо де-які викладачі будуть говорити, що вам тут не місце - пам'ятайте, що саме їм тут не місце. Таких там 50-70% від всього викладацького складу. Хороші викладочі лишились, але їх мало і вони в невигідному становищі.

3) Вчіть англійську.

 

Я цілком розумію, що мої слова лишають неприємні почуття, але краще дізнатись тепер, ніж потім. Вибір має бути свідомим.

Ссылка на комментарий

Дякую!Я уявляю, на що йду, і знаю що просто не буде. Але Шева - моя кришталева мрія з того часу ,як я почав вчити хімію. Англійська - мій другий улюблений предмет. я звик добиватись свого працею і халяви не шукаю. А в яку групу йти не підкажете?

Ссылка на комментарий

Не, не повезло. Ето поступление стоило мне 4 лет тяжелого труда-ты не знаеш какого...но все-равно спасибо. А ты почему себя недооцениваешь? Конкурс в универ - 2 человека на место вполне реально поступить- даже по сертификату ЗНО. А ты , кстати, выпускник?

 

Ні, не пощастило. Це коштувало мені 4 років праці, і ти не уявляєш , якої.....А вчитись не легко-головний універ країни все-таки. а ти випусник?

 

Ні, не пощастило. Це коштувало мені 4 років праці, і ти не уявляєш , якої.....А вчитись не легко-головний універ країни все-таки. а ти випусник? бо я -так.

Ссылка на комментарий

1) Спеціалізація (розподіл по кафедрам - неорганіка, органіка, аналітика...) почнеться лише після двох років навчання. До цього проблема вибору не стоїть.

2) Нещодавно один з випускників універу підказав дуже слушну пораду: ні в якому разі не показуйте своєї зацікавленності в одержанні знань. Інакше можливі проблеми з де-якими непорядними викладачами.

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...