Перейти к содержанию
Форум химиков на XuMuK.ru
β

помощь по неорганична химия


Рекомендуемые сообщения

🚑 Решение задач, контроши, рефераты, курсовые и другое! Онлайн сервис помощи учащимся. Цены в 2-3 раза ниже!

здравейте всички. наскоро бях приет в докторска програма и ще започна през есента.

въпреки това, те изискват няколко изпита за назначаване за знанията ви в p-chem, o-chem, biological-chem и neorganic chem.

в моята бакалавърска степен не предлагаха официален курс по неорганична химия и се чудех дали има нещо, което да ми помогне да уча за изпита. имам около два месеца преди изпитите.

благодаря ти.

Ссылка на комментарий
В 21.01.2022 в 10:50, sirikonta сказал:

здравейте всички. наскоро бях приет в докторска програма и ще започна през есента.

въпреки това, те изискват няколко изпита за назначаване за знанията ви  vshare  в p-chem, o-chem, biological-chem и neorganic chem.

в моята бакалавърска степен не предлагаха офиц https://omegle.onl/ иален курс по неорганична химия и се чудех дали има нещо, което да ми помогне да уча за изпита. имам около два месеца преди изпитите. благодаря ти.

issue got solvedd

Ссылка на комментарий

За два месяца все это выучить? Маловероятно. Ну, набери учебников побольше, сиди читай. Никто тебе не поможет, кроме тебя самого :bu:.......

☺️

Изменено пользователем _agrixolus_
Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...